درآمد رو به بالا بدون سرمایه باروزی دوساعت کار میلیونر شوید tag:http://karpoolnet.mihanblog.com 2019-01-19T18:21:15+01:00 mihanblog.com اصل مطلب (برنامه روزانه) 2018-06-02T13:13:10+01:00 2018-06-02T13:13:10+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/22 حمیدرضا حریری ((به نام خدا))دوستانیکه قصد دارن کسب درآمد از اینترنت را بصورت مستمر و دایمی داشته باشند توجه کنندپایان سردرگمیبا استفاده از لیست لینک های زیر می توانید برای ثبت نام ویا ورود روزانه به سایت ها استفاده کنید و دیگر سایتی را فراموش نکنید.(سایت های معتبر بعد از ارزیابی اضافه میگردد)سایت های معتبر ایرانی:1-پارت کلیکامکان کلیک خودکار2-فیس نما3-راداباکس4-کلیکفکس5-پی تی سی باز6-مریتا7-فارس باکس8-nbکلیک9-IQ10-یوزیت11-تاب کلیک12-ptc clickسایت های معتبر ((به نام خدا))
دوستانیکه قصد دارن کسب درآمد از اینترنت را بصورت مستمر و دایمی داشته باشند توجه کنند

پایان سردرگمی

با استفاده از لیست لینک های زیر می توانید برای ثبت نام ویا ورود

 روزانه به سایت ها استفاده کنید

و دیگر سایتی را 
فراموش نکنید.


(سایت های معتبر بعد از ارزیابی اضافه میگردد)


سایت های معتبر ایرانی:

1-پارت کلیک

امکان کلیک خودکار2-فیس نما

3-راداباکس


4-کلیکفکس


5-پی تی سی باز


6-مریتا


7-فارس باکس


8-nbکلیک

9-IQ

10-یوزیت


11-تاب کلیک


12-ptc click

سایت های معتبر خارجی


1-NBCLIX

2-familyclix

3- 4clix

4- NEOBUX

5-clickomania


6-RETROBUX


7-croclicx


8-Difbux

]]>
ساخت حساب بانکی مجازی 2018-05-27T14:42:38+01:00 2018-05-27T14:42:38+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/20 حمیدرضا حریری استفاده از سیستم پرداختی ‌پی پال یک روش مشهور و رایج در زمینه پرداخت‌های اینترنتی است و تنها منحصر به خرید از eBay نیست. ساختن یک حساب برای پرداخت‌های روزمره سخت نیست، اما مراحل زیادی دارد. شما باید نوع حسابی را که می‌خواهید مشخص کنید، به دبیت کارت، کارت اعتباری یا حساب بانکی خود متصل شوید و گزینه‌ها و تظیمات مورد نظر را انتخاب کنید. پی پال ۴ نوع حساب مختلف Personal Premier ،Business و Student ارائه می‌دهد. اگر شما تصمیم دارید کالایی را با استفاده از حساب خودتان بخرید یا به ف استفاده از سیستم پرداختی ‌پی پال یک روش مشهور و رایج در زمینه پرداخت‌های اینترنتی است و تنها منحصر به خرید از eBay نیست. ساختن یک حساب برای پرداخت‌های روزمره سخت نیست، اما مراحل زیادی دارد. شما باید نوع حسابی را که می‌خواهید مشخص کنید، به دبیت کارت، کارت اعتباری یا حساب بانکی خود متصل شوید و گزینه‌ها و تظیمات مورد نظر را انتخاب کنید. پی پال ۴ نوع حساب مختلف Personal Premier ،Business و Student ارائه می‌دهد. اگر شما تصمیم دارید کالایی را با استفاده از حساب خودتان بخرید یا به فروش برسانید، حساب Personal کفایت می‌کند. اگر شما برنامه دارید تعداد زیادی کالا را در قالب تجارت خرید و فروش کنید، با استفاده از حساب Premier یا Business می‌توانید معامله خود را انجام دهید. یک حساب Student به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا از خانواده‌هایشان برای مایحتاج مدرسه یا دانشگاه و نیازهای خود، پول درخواست کنند. شما می‌توانید هر زمانی که تمایل داشتید، حساب خود را ارتقا یا تغییر بدهید. در این‌جا ساخت یک حساب Personal توضیح داده می‌شود.

اول به وب‌سایت PayPal بروید و روی قسمت Sign Up کلیک کنید. پی پال گزینه Personal account و Business account را به شما نشان می‌دهد؛ Personal account را انتخاب کنید و Next را انتخاب کنید.

افتتاح حساب پی پال

در صفحه بعد نام، نام‌خانوادگی، آدرس ایمیل و یک رمز عبور انتخاب کنید و دوباره Next را انتخاب کنید.

افتتاح حساب پی پال

در صفحه بعد آدرس ایمیل، شماره موبایل یا شماره تلفن ثابت را وارد کنید و گزینه موافقت با شرایط و ضوابط پی پال Agree and Create Account را انتخاب کنید.

پی‌پال

بیشتر بخوانید:

پی پال چیست؟

حساب پی پال شما ساخته شد. قدم بعدی اتصال پی پال به کارت اعتباری یا حساب بانکی شما است. هر زمانی که شما هر کالایی را خرید کنید و بخواهید هزینه آن را از طریق پی پال پرداخت کنید، پول اول از موجودی حساب پی پال شما کم می‌شود و بعد از حساب بانکی شما یا کارت اعتباری شما کسر می‌شود. در صفحه‌ای که پیش روی شما ظاهر می‌شود، «?You are in! What’s next» روی قسمت Get started کلیک کنید.

پی‌پال

در قسمت بعدی، اطلاعات دبیت کارت یا کارت اعتباری خود را که می‌خواهید از طریق آن به پی پال متصل شوید، وارد کنید و سپس روی Link card کلیک کنید.

حساب پی پال

بیشتر بخوانید:

پی پال چگونه به بزرگ‌ترین سامانه پرداخت اینترنتی تبدیل شد

شما اکنون می‌توانید با حساب پی پال خود از eBay یا دیگر سایت‌های تجاری خرید کنید. این مرحله کاملا واضح است. اگر سایتی از پی پال پشتیبانی می‌کند، گزینه پی پال در صفحه پرداخت قیمت کالا موجود  دارد، می‌توانید آن را به عنوان گزینه پرداخت انتخاب کنید. سپس شما باید اطلاعات حساب پی پال خود را وارد کنید و پول مورد نظر به صورت خودکار به خرید مورد نظر شما تعلق می‌گیرد. در این زمان پی پال یک ایمیل تاییدی برای شما ارسال می‌کند که شما باید از طریق آن، درستی آدرس ایمیل خود را تایید کنید. ایمیل را باز کنید و روی Confirm My Email کلیک کنید.

پی‌پال

شما همچنین می‌توانید یک حساب بانکی را به لینک خود متصل کنید، برای این کار ابتدا وارد حساب پی پال خود شوید. وقتی صفحه حساب شما ظاهر می‌شود، روی لینک پایین صفحه Link a bank or card کلیک کنید. در صفحه Link a payment method (روش‌های پرداخت)  روی Link a bank account کلیک کنید.

پی‌پال

سپس در صفحه Select your bank (انتخاب بانک خود) روی گزینه پی پال کلیک کنید. در این صفحه روی نام بانک خود کلیک کنید و اگر اسم بانک شما در صفحه نیس، روی I have a different bank کلیک کنید.

پی‌پال

اگر بانک شما در این صفحه باشد صفحه بعد از شما می‌خواهد که شناسه و رمز عبور خود را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و سپس روی دکمه Link Bank Instantly کلیک کنید و حساب بانک شما فورا به پی پال متصل می‌شود.

پی‌پال

اگر بانک شما در این فهرست نیست، صفحه بعد از شما می‌خواهد که شماره روتینگ حساب خود (یک شماره ۹ رقمی که اغلب قسمت پایین چک‌ها برای شناسایی بانک مورد نظر نوشته می‌شود) و شماره حساب خود را وارد کنید؛ باید انتخاب کنید که از حساب جاری یا پس‌انداز استفاده می‌کنید. پس از وارد کردن شماره حساب و شماره روتینگ، روی Agree and Link کلیک کنید. پی پال حساب شما را با فرستادن دو عدد واریزی خیلی کم (کمتر از ۱ دلار) تصدیق می‌کند و با یک برداشت دوباره آن، پول را پس می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

۱۷ کشوری که با پول می توانید پاسپورت دوم داشته باشید

شما می‌توانید با اپلیکیشن پی پال که برای iOS و اندروید قابل دسترسی است، همین مراحل را طی کنید. زمانی که شما اپلیکیشن را دانلود کردید، گزینه Sign Up را مشاهده می کنید که دقیقا همان اطلاعاتی را که از طریق وب‌سایت پی پال وارد می‌کنید، از شما خواسته می‌شود. پس شما می‌توانید از تلفن همراه خود برای فرستادن یا دریافت پول استفاده کنید، موجودی خود را کنترل کنید و دیگر کارهای بانکی خود را انجام دهید.

پی‌پال

همان‌طور که اطلاع دارید، استفاده از امکانات حساب پی پال برای افرادی که در داخل ایران زندگی می‌کنند، به راحتی ممکن نیست. به عنوان مثال بخش لینک کردن بانک خود با حساب پی پال، اضافه کردن یک کارت جهت شارژ حساب یا حتی وریفای کردن آن و همینطور احتمال بالای قبول نشدن درخواست شما برای افتتاح حساب یا بلوکه شدن آن پس از افتتاح (به دلیل زندگی در داخل ایران)‌، همه مشکلاتی هستند که سر راه شما برای افتتاح حساب پی پال وجود دارند. بنابراین شما از داخل ایران برای ساختن حساب پی پال با مشکلاتی مواجه خواهید که برای حل آن‌ها نیاز به مشاوره تخصصی دارید. از طرفی با گرایش افراد به سمت تجارت الکترونیک و بیرون سپاری کارها و حتی انجام دورکاری با کارفرمایان خارجی، نیاز به یک حساب بین‌المللی جهت دریافت و پرداخت شدیدا احساس می‌شود.

]]>
سایت NBCLIX (خارجی) 2018-05-27T14:31:15+01:00 2018-05-27T14:31:15+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/19 حمیدرضا حریری یکی از بهترین سایت های کسب درآمد خارجی این سایته فقط باید تبلیغ هارو تک تک ببینید و بعد از دیدن هر تبلیغ سوال امنیتی رو پاسخ دهید که باید تصویر وارونه را انتخابکنید تا واریز انجام بشه(اگر حساب اینترنتی ندارید  آموزش ساخت حساب بانکی مجازیرا اینجا کلیک کنید)برای ثبت نام  اینجا کلیک کنید یکی از بهترین سایت های کسب درآمد خارجی این سایته فقط باید تبلیغ

 هارو تک تک ببینید و بعد از دیدن هر تبلیغ سوال امنیتی رو پاسخ دهید

 که باید تصویر وارونه را انتخابکنید تا واریز انجام بشه


]]>
ساده ترین روش کسب درآمد سایت یوزبیت 2018-05-24T09:06:59+01:00 2018-05-24T09:06:59+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/18 حمیدرضا حریری این سایت ساده ترن روش کسب درآمد از اینترنته فقط چند کلیک لازمه حتما عضو شویدبرای عضویت اینجا کلیک کنید این سایت ساده ترن روش کسب درآمد از اینترنته
 فقط چند کلیک لازمه حتما عضو شویدبرای عضویت اینجا کلیک کنید
]]>
معرفی وب سایت NBclick 2018-05-24T08:54:29+01:00 2018-05-24T08:54:29+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/17 حمیدرضا حریری اینم یکی از بهترین های سایت های کلیکیه پیشنهاد میکنم حتمآ ثبت نام کنیدلینک عضویت اینم یکی از بهترین های سایت های کلیکیه پیشنهاد میکنم حتمآ ثبت نام کنید
لینک عضویت
]]>
نرم افزار انجام اتوماتیک کارها توسط ماوس و کیبورد برای pc 2018-05-06T12:54:23+01:00 2018-05-06T12:54:23+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/15 حمیدرضا حریری Mouse and Keyboard Recorder 3.2.0 نرم افزاری برای فشردن اتوماتیک کلیدهای موس و کیبورد در کامپیوتر است.توسط این نرم افزار میتوانید کلیک های موس و کلید های کیبورد را در زمان و مکان مشخص در کامپیوتر به صورت خودکار بفشارید. این نرم افزار برای انجام کارهای متوالی ابزاری ایده آل میباشد.فرض کنید میخواهید در زمان نصف شب یک فایل را بدون حضور خود از کامپیوتر حذف یا اجرا کنید. تنها کافی است تا محل، زمان

Mouse and Keyboard Recorder 3.2.0 نرم افزاری برای فشردن اتوماتیک


 کلیدهای موس و کیبورد در کامپیوتر است.توسط این نرم افزار میتوانید

 کلیک های موس و کلید های کیبورد را در زمان و مکان مشخص در کامپیوتر 

به صورت خودکار بفشارید. این نرم افزار برای انجام کارهای متوالی ابزاری ایده آل میباشد.


فرض کنید میخواهید در زمان نصف شب یک فایل را بدون حضور خود از کامپیوتر

 حذف یا اجرا کنید. تنها کافی است تا محل، زمان و عملگر مربوطه را در برنامه

 تعریف کنید تا نرم افزار به صورت خودکار فایل مورد نظر را حذف یا اجرا کند.

مهم ترین ویژگی های نرم افزارMouse and Keyboard Recorder 3.2.0

- قابلیت شبیه سازی اعمال مختلف کیبورد و موس به صورت خودکار
- قابلیت وارد کردن خودکار متون در برنامه ها و وب سایت های مختلف
- امکان ضبط تمامی کلیک ها و کلید های فشرده شده و پخش متوالی آنها
- امکان زمان بندی برای فشردن اتوماتیک کلیدهای موس و کیبورد

 

 مهم ترین تغییرات نسخه 5.2.9:

- بهبود عملکرد نرم افزار

- رفع برخی از اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


نرم افزار انجام اتوماتیک کارها توسط ماوس و کیبورد (برای ویندوز)

سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 7, 8.1, 10
پسبورد فایل فشرده : karpoolnet

 


دانلود نرم افزار (حجم 3.3 مگابایت)
]]>
افزایش بازدید سایت و وبلاگ 2018-05-05T13:31:46+01:00 2018-05-05T13:31:46+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/14 حمیدرضا حریری برای سئو سایت نیاز به مشاوره دارید . با ما تماس بگیرید 09330178431(افزایش بازدید سایت و وبلاگ شما را ارزانتر از همه انجام میدهیم)افزایش بازدید و ترافیک سایت جزو عوامل بسیار مهم در هر وبسایتی محسوب میگردد. افزایش میران بازدید سایت شما بیشترین و مهمترین تاثیر را در بالابردن رتبه الکسا و محبوبیت در گوگل و قرارگیری در صفحه اول گوگل (بهینه سازی وب سایت یا همان SEO) دارد. به همین لحاظ مدیران سایت ها به این گزینه اهمیت بسیاری داده و در بالابردن میزان آن همیشه کوشا هستند.افزا برای سئو سایت نیاز به مشاوره دارید . با ما تماس بگیرید 09330178431

(افزایش بازدید سایت و وبلاگ شما را ارزانتر از همه انجام میدهیم)


افزایش بازدید و ترافیک سایت جزو عوامل بسیار مهم در هر وبسایتی محسوب میگردد. افزایش میران بازدید سایت شما بیشترین و مهمترین تاثیر را در بالابردن رتبه الکسا و محبوبیت در گوگل و قرارگیری در صفحه اول گوگل (بهینه سازی وب سایت یا همان SEO) دارد. به همین لحاظ مدیران سایت ها به این گزینه اهمیت بسیاری داده و در بالابردن میزان آن همیشه کوشا هستند.

افزایش بازدید و ترافیک سایت برای شما میتواند علاوه بر افزایش رتبه الکسا و گوگل تبلیغ بسیار خوبی برای محتوال سایت و نوع فعالیت شما باشد.


در صورتیکه تمایل دارید از وب سایت شما هزاران نفر روزانه بازدید کنند از این سرویس ما استفاده نمایید. اینکار باعث افزایش تبلیغات سایت شما و محبوبیت بیشتر در موتورهای جستجوگر خواهد شد. اینکار به محبوبیت بیشتر کلمات کلیدی سایت شما در گوگل و افزایش رتبه در الکسا کمک خواهد کرد.

سرویس شماره ۱ : در این سرویس ممکن است یک نفر به تنهایی از سایت شما مثلا ۱۰۰۰ بازدید انجام دهد و این امر متغیر است. به عبازتی میزان بازدید کننده ها نامشخص بوده و میزان بازدید سایت شما ملاک است. توجه نمایید که میزان هر IP یا همان بازدید کننده برای گوگل بسیار اهمیت دارد و اگر ۱ نفر ۱۰۰ بار از یک سایت بازدید انجام دهد برای گوگل ۱ نوبت ان حساب خواهد شد.


لطفا بعد از انتخاب پکیج مورد نظر به شماره پشتیبانی sms بزنید.


 09330178431


ضمنآ بازدید روزانه هم انجام میشود 1000 بازدید برای یک روز 5000 تومان

]]>
سایت IQ 2018-05-04T14:59:02+01:00 2018-05-04T14:59:02+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/13 حمیدرضا حریری برای ثبت نام اینجا کلیک کنیدبرای ثبت نام اینجا کلیک کنید
]]>
سایت مریتا 2018-05-04T09:05:47+01:00 2018-05-04T09:05:47+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/12 حمیدرضا حریری سایت مریتا هم جزو سایتهای معتبر و قدیمی هستشبرای ثبت نام اینجا کلیک کنید

سایت مریتا هم جزو سایتهای معتبر و قدیمی هستش

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید
]]>
سایت nbکلیک 2018-05-04T08:57:49+01:00 2018-05-04T08:57:49+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/11 حمیدرضا حریری دوستان این سایت هم قوانین برداشت خوبی داره فقط باید آگهی ها حتما تک تک مشاهده شوندبرای ثبت نام و شروع اینجا کلیک کنید

دوستان این سایت هم قوانین برداشت خوبی داره فقط باید آگهی ها حتما تک تک مشاهده شوند

برای ثبت نام و شروع اینجا کلیک کنید
]]>
فقط با یه موبایل اندروید پول دربیار 2018-04-29T14:53:58+01:00 2018-04-29T14:53:58+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/10 حمیدرضا حریری برای کسب درآمد در این  شیوه فقط کافیست درکانال تلگرام فروشگاه عضو بشید و به وسیله ژورنال و قیمت اقدام به بازاریابی و فروش (پوشاک بانوان) کنید.برای هر خرید 20 درصد قیمت کالا کمیسیون و حق الزحمه شماست.برای شروع در کانال تلگرام ما به آدرس زیر مراجعه کنید و بعد از عضویت به مدیر کانال پیام دهید.https://t.me/markbanoo {lang: 'fa'} برای کسب درآمد در این  شیوه فقط کافیست درکانال تلگرام فروشگاه عضو بشید

 و به وسیله ژورنال و قیمت اقدام به بازاریابی و فروش (پوشاک بانوان) کنید.

برای هر خرید 20 درصد قیمت کالا کمیسیون و حق الزحمه شماست.

برای شروع در کانال تلگرام ما به آدرس زیر مراجعه کنید و بعد از عضویت به مدیر کانال پیام دهید.


]]>
کسب درآمد از همکاری در فروش 2018-04-29T07:22:53+01:00 2018-04-29T07:22:53+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/9 حمیدرضا حریری ثبت نام در سیستم همکاری در فروش برای همه میسر می باشد و با این قسمت شما می توانید به سادگی کسب درآمد داشته باشید.بعد از اینکه قسمت ثبت نام را تکمیل کردید می توانید به حساب همکاری در فروش خود لاگین کنید و از قسمت بنر های ما یک بنر بسته به سایز مکان تبلیغات سایت یا وبلاگ خود انتخاب کنید و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.با هر مرورگر که لینک شما باز کنند یک بازدید کننده برای شما ثبت میشودهر بازدید کننده تا 2 روز اگر اقدام به خرید کند بسته به درصد پورسانت شما به موجود

ثبت نام در سیستم همکاری در فروش برای همه میسر می باشد 

و با این قسمت شما می توانید به سادگی کسب درآمد داشته باشید.

بعد از اینکه قسمت ثبت نام را تکمیل کردید می توانید به حساب

 همکاری در فروش خود لاگین کنید و از قسمت بنر های ما یک بنر

 بسته به سایز مکان تبلیغات سایت یا وبلاگ خود انتخاب کنید

 و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

با هر مرورگر که لینک شما باز کنند یک بازدید کننده برای شما ثبت میشود

هر بازدید کننده تا 2 روز اگر اقدام به خرید کند بسته به درصد پورسانت

 شما به موجودی حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.

وقتی موجودی شما به 15 هزار تومان رسید می توانید درخواست برداشت 

وجه بزنید و وجه به حساب شما واریز خواهد شد.

««« در تمامی خریدهای کاربرانی که با لینک شما خرید کرده اند به شما پورسانت داده میشود و پورسانت دائمی خواهد بود »»»


سطح ها به میزان فروش وابسته است

 ثبت نام در پنل همکاری در فروش 

" a

]]>
آموزش ساخت وبلاگ در میهن بلاگ 2018-04-28T15:33:25+01:00 2018-04-28T15:33:25+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/8 حمیدرضا حریری (برای ثبت نام و ساخت وبلاگ در میهن بلاگ اینجا کلیک کنید)1- باید در صفحه اول سایت میهن بلاگ همان طور هم که در عکس زیر مشخص است در وسط صفحه آدرس وبلاگ خود و عنوان و یک نام کاربری انتخاب کنید.در محله اول در صورتی که آدرس وبلاگ مورد نظر شما قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده باشد از شما درخواست می شود که نام دیگری برای آدرس وبلاگ خود انتخاب کنید و در صورتی که آدرس آزاد باشد با پیغام زیر روبرو می شود که در این صورت باید بر روی دکمه " ثبت نام " کلیک (برای ثبت نام و ساخت وبلاگ در میهن بلاگ اینجا کلیک کنید)

1- باید در صفحه اول سایت میهن بلاگ همان طور هم که در عکس زیر مشخص است

 در وسط صفحه آدرس وبلاگ خود و عنوان و یک نام کاربری انتخاب کنید.

در محله اول در صورتی که آدرس وبلاگ مورد نظر شما قبلا توسط شخص دیگری

 ثبت شده باشد از شما درخواست می شود که نام دیگری برای آدرس وبلاگ خود

 انتخاب کنید و در صورتی که آدرس آزاد باشد با پیغام زیر روبرو می شود که 

در این صورت باید بر روی دکمه " ثبت نام " کلیک کنید.


در صفحه باز شده که مانند عکس زیر است باید تمامی جاهای خالی را مانند توضیحات زیر پر کنید.

در این صفحه نام آدرس و عنوان وبلاگ و نام کاربری که در مرحله اول نوشته بودید

 وجود دارد و شما فقط باید فیلد های خالی را پر کنید که در این حالت کافی است 

یک نام و نام خانوادگی و یک رمز برای خود انتخاب کنید و در مرحله آخر هم

 باید تیک قبول قوانین را بزنید و پس از وارد کردن کد عکس بر روی دکمه

 " ثبت نام " کلیک کنید.

خوب حالا شما صاحب یک وبلاگ در سایت میهن بلاگ هستید که برای ورود به

 محیط مدیریت آن باید وارد صفحه اصلی سایت شوید و همانطور هم که در عکس

 زیر مشخص است باید آدرس وبلاگ و نام کاربری و رمز خود را وارد کنید 

روی کلید ورود کلیک کنید.


به عکس زیر از محیط وبلاگ توجه فرمایید]]>
چرا وبلاگ من توی گوگل ثبت نمیشه؟ 2018-04-28T08:16:08+01:00 2018-04-28T08:16:08+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/7 حمیدرضا حریری    برای تبادل لینک پربازده اینجا کلیک کنید و ثبت نام کنیدثبت شدن وبلاگ در گوگل اولین قدم است برای اینکه نشانی وبلاگ شما در نتایج این موتور جستجو ظاهر شود و دیگران روی آن کلیک کنند. اما بسیاری از عزیزان وبلاگ نویس تازه‌کار، سوالی دارند که مدام از خود یا دیگران می‌پرسند، که چرا وبلاگ من توی گوگل ثبت نمیشه؟ اگر شما هم چنین سوالی دارید بهتر است که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بهتر بتوانید بازدید کننده‌ها را از طریق گوگل به وبلاگ خود بکشانید.در بیشتر موارد این دغدغه برای& سیستم تبلیغاتی تبادل لینک باکس رایگان


برای تبادل لینک پربازده اینجا کلیک کنید و ثبت نام کنید


ثبت شدن وبلاگ در گوگل اولین قدم است برای اینکه نشانی وبلاگ شما در نتایج این موتور جستجو ظاهر شود و دیگران روی آن کلیک کنند. اما بسیاری از عزیزان وبلاگ نویس تازه‌کار، سوالی دارند که مدام از خود یا دیگران می‌پرسند، که چرا وبلاگ من توی گوگل ثبت نمیشه؟ اگر شما هم چنین سوالی دارید بهتر است که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بهتر بتوانید بازدید کننده‌ها را از طریق گوگل به وبلاگ خود بکشانید.

در بیشتر موارد این دغدغه برای ثبت شدن وبلاگ در گوگل بی‌مورد است. دلایل آن در زیر بیان شده است:

  • دلیل اول این است که ثبت شدن وبلاگ در موتورهای جستجو زمان‌بر است و شما باید صبر کنید. معمولاً ممکن است بسته به مطالبی که منتشر می‌کنید و سرعت این کار، از یک هفته تا دو هفته به طول بیانجامد. حتی ممکن است که از این محدوده خارج هم بشود. اما چیزی که هست، مسلم است که دیر یا زود وبلاگ شما در گوگل نمایان خواهد شد.
  • اگر تعداد مطالب وبلاگ کم باشد هم این مشکل ممکن است ظاهر شود که در گوگل دیر ثبت شود. بنابراین به محتوای یکتا و با کیفیت هم فکر کنید و روی آن کار کنید.
  • اگر فکر می‌کنید که با جستجوی هر کلمه‌ای که مد نظر شماست، وبلاگ شما باید در رتبه‌ی اول گوگل ظاهر شود، این هم توقع بی‌جایی است. ظاهر شدن در صفحه اول گوگل نیاز به کار فراوان و مقالات با کیفیت دارد.
  • اگر وبلاگ شما تخصصی باشد و شامل کلمات کلیدی، در صورتی که عنوان آن را جستجو کنید، ممکن است که در گوگل نمایان شود. اکثر افراد انتظار دارند که با کلماتی بالا بیایند که برای آنها مقاله‌ی با کیفیتی منتشر نکرده‌اند.
  • موضوع تعداد مطالب وبلاگ در ثبت شدن در گوگل بسیار مهم است. اگر فقط یک عدد پست ارسال کرده‌اید و انتظار دارید که سریع‌السیر وبلاگ شما در گوگل فهرست شده و برای کاربران به نمایش درآید، در اشتباه بزرگی هستید. دقت کنید که پایگاه اینترنتی که تازه راه‌اندازی شده، برای هیج کس قابل اعتماد نیست. به خصوص برای موتور جستجویی که به میلیون‌ها کاربر صفحاتی را از وب پیشنهاد می‌کند که اگر کیفیت آنها پایین باشد به خود موتور جستجو ضربه می‌زند. پس طبیعی است که مدت زمانی را برای ثبت شدن وبلاگ در گوگل صبر کنید، که این دقیقاً به خود گوگل بر می‌گردد. ولی معمولاً زیاد طول نخواهد کشید.

    اگر به روشی که در گذشته به آنها اشاره شد وبلاگ خود را در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو ثبت کردید، باید توجه داشته باشید که حتماً درون آن سه/چهارتایی مطلب وجود داشته باشد و این تعداد هر چه قدر بیشتر باشد به موفقیت نزدیک‌تر خواهید شد.

    اگر می‌خواهید از ثبت شدن وبلاگ خود در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو مطلع شوید، بهترین کار این است که استعلام بگیرید. این مبحث در مطلب “تعداد صفحات فهرست شده در موتور جستجو” به طور کامل آموزش داده شده است. اگر دیدید که تعداد فهرست شدگان بیشتر شده است، این بدین معنی است که وبلاگ شما در گوگل ثبت شده و باید باز هم منتظر بمانید تا توسط گوگل رتبه‌ی اعتبار بگیرید. از آن زمان است که بازدیدهای شما از گوگل شروع خواهد شد.

]]>
سایت ایران کلیکس سریع و راحت 2018-04-26T07:06:39+01:00 2018-04-26T07:06:39+01:00 tag:http://karpoolnet.mihanblog.com/post/6 حمیدرضا حریری دوستان سایت ایران کلیکس هم یکی از سایتهای معتبر ایرانی در زمینه کسب درآمد از اینترنته در این سایت تعداد آگهی ها کمتر از سایتهای دیگس ولی مبلغ پرداختیش بیشتره و درآمدش به 10 تومان برای هر کلیک هم میرسهپیشنهاد میکنم حتما تو این سایت عضو بشید چون ورود و خروخش روزی دو دقیقه هم زمان نمیخواد.(در ایت سایت فقط آگهی ها باید تک تک و به نوبت باز شوند تا واریز انجام شود)برای ثبت نام اینجا یا روی بنر کلیک کنید کلیک فرماییدبرای دیدن ویدیوی آموزشی اینجا کلیک کنید

دوستان سایت ایران کلیکس هم یکی از سایتهای معتبر ایرانی

 در زمینه کسب درآمد از اینترنته در این سایت تعداد آگهی ها

 کمتر از سایتهای دیگس ولی مبلغ پرداختیش بیشتره و درآمدش

 به 10 تومان برای هر کلیک هم میرسهپیشنهاد میکنم حتما تو

 این سایت عضو بشید چون ورود و خروخش روزی دو دقیقه هم

 زمان نمیخواد.

(در ایت سایت فقط آگهی ها باید تک تک و به نوبت باز شوند تا واریز انجام شود)برای دیدن ویدیوی آموزشی اینجا کلیک کنید

]]>